Taisīt tetovējumu vai labāk nē?

Tetovējumi

Lūk, padomi, lai pieņemtu lēmumu par tetovējuma izveidi.

1. Nelietojiet Google vai Pinterest, meklējot tetovēšanas ideju. Ja vien jūs nevēlaties, lai jūsu tetovējums izskatās kā visi pārējie. Tik daudz spalvu tetovējumiem. Tātad Daudzi. Spalvu tetovējumiem.

2. Tā vietā, izskalojiet instagram Instagram vai palīdziet atrast mākslinieku, kuru vēlaties izmantot. Lielākā daļa tetovējumu mākslinieku izmanto savas Instagram plūsmas kā portfeļus, lai demonstrētu savu neseno darbu un detaļas, par kurām viņi visvairāk lepojas. Ja atrodat kādu mākslinieku, kuru jūs tiešām piesaista, bet nezināt, ko iegūt, sazināties ar viņiem un lūgt viņu informāciju. Daudziem tetovējums māksliniekiem ir tonnas dizainu viņi esam izveidojuši pusē un mirst, lai tetovējums cilvēkiem. Arī lasīt Yelp atsauksmes. Klienti neatpaliek no tiem, kas ir labi vai slikti.

3. Ja jums ir alerģija pret īpašu lūpu krāsu vai acu ēnu, jūs varat arī iegūt alerģisku reakciju no tetovējuma. Dažreiz tie paši savienojumi, kas atrodami tetovējumu tintes pigmentos, ir atrodami arī dažās grumbas formās. Ja agrāk ir bijusi reakcija uz acu ēnas pigmentu, pirms jūsu dermatologa veiktu dažus testus, lai noskaidrotu, kādus tintes veidus jums vajadzētu izvairīties.

4. Slavenākajiem māksliniekiem ir gaidīšanas saraksts. Labi pazīstams tetovējums mākslinieks varētu būt gaidīšanas sarakstu līdz gadam vai ilgāk. Ja esat apsēsti ar mākslinieku, tad pagaidiet. Pretējā gadījumā atradiet mazāk talantīgu mākslinieku, kurš šādā veidā ietaupīs arī diezgan daudz naudas.

5. Atšķirībā no lielākajā daļā uzņēmējdarbības vietu, tetovējums mākslinieks nav jums palīdzēt, ja viņi nevēlas. Viņi var un to nosūtīs klientam prom, pamatojoties uz tādiem pašiem nosacījumiem kā “slikti vibes”. Viņiem ir pietiekami daudz uzņēmējdarbības, lai viņi varētu izvēlēties, ar ko viņi vēlas strādāt.

6. Labs tetovējums nav lēts, un lēts tetovējums nav labs. Tattoo cena ir atkarīga no izmēra, ķermeņa platuma, kuru vēlaties segt, un mākslinieku, taču parasti laba tetovēšana tev izmaksās no 50 ASV dolāriem par mazu dizainu līdz dažu mēnešu īres maksai par sarežģītāku mākslu.

7. Cenas nav apgrozāmas. Jūs patiešām nevarat sarunāties ar tetovēšanas mākslinieku par noteiktu cenu, ko viņš maksā par tetovējumu. Tāpat kā jūs nevarat veikt darījumus ar pārdevēju Bloomingdale’s.

8. Apmeklējiet veikalu pirms došanās, lai saņemtu savu tetovējumu. Pārliecinieties, vai vieta izskatās tīra, viņiem ir labas mākslas darbi pie sienām, personāls ir draudzīgs, un pēc tam plānojiet apspriešanos ar mākslinieku, lai runātu par cenu un iespējamiem jautājumiem. Varat (un arī vajadzētu!) Arī lūgt redzēt mākslinieka valsts tetovējumu licenci, lai pārliecinātos, vai viņš ir pabeidzis vajadzīgo drošības kursu par asinsritē esošiem patogēniem (t.i., HIV, AIDS, hepatītu utt.).

9. Labs tetovējums nāk no labas saziņas. Nekautrējieties. Lielākā daļa tetovējumu ideju ir sadarbība starp klientu un mākslinieku. Ļaujiet mākslinieks uzzināt, kādus tetovēšanas aspektus jūs nevēlaties mainīt un kur esat elastīgs. Tāpat kā frizūra, ja jūs nerunāties, jūs saņemsiet kaut ko nevēlaties. Bet atšķirībā no sliktiem matu griezumiem, tetovējums neizaugs.

10. Ja jūs saņemat tetovējumu ar vārdiem, koriģējiet. Nepārsniedziet iesaiņojumu, skatot tetovējumu kopumā un aizmirst pievērst uzmanību detaļām. Jūs un tetovējums mākslinieks, iespējams, veicīs dažas izmaiņas sketching un trafareta procesā, tāpēc pārliecinieties, ka pēc katra labojumu reizei pārbaudiet pareizrakstību. Neviens nevēlas kļūt par kājām.

11. Jūsu ribas, kājas un muca visvairāk sāp. Tātad, ja jūs plānojat iegūt visas trīs no šīm tattooizveidotajām zonām, varbūt jums vajadzētu pārskatīt vai pavēstīt dažus Advil pēc jūsu iecelšanas (pirms to ieņemšana samazinās asins un, iespējams, izraisīs asiņošanu procesa laikā).

12. Jūsu rokām un kājām izstrādājumi izzudīs visātrāk. Āda ātrāk atjaunojas jūsu rokās un kājās, jo jūs tās daudz dienas lietojat, tāpēc tinte ilgst ne tik ilgu laiku. Paturiet to prātā, pirms jūs noteiksiet dažus simtus dolāru.

13. Jūs varat iegūt gandrīz katru ķermeņa daļu ar tetovētiem. Jā, pat tur.

14. Vissaregtākā ķermeņa daļa tetovējumam ir telpa starp plecu un gurnu. Tetovēšana rumpja zonā parasti prasa daudz pārtraukumu gan māksliniekam, gan klientam, jo ​​tā ir neticami jutīga un tādēļ sāpīga vieta, un jums ir jāuztur elpošana vienmērīgi, lai jūs netiktu izlaista.

15. Pirms tetovēšanas sesijas izbaudiet labu miegu, ēst pilnvērtīgu maltīti un neiesitiniet vai neiespirties. Jūs zināt, tāpat kā skolotāji saka darīt pirms eksāmena. Jums vajadzēs enerģiju, lai paciestu tetovējuma sāpes, un jums vajadzētu palikt prom no alkohola, jo tas samazinās asiņu daudzumu un padarīs asiņu daudz vairāk procesa laikā.

16. Getting tetovējums jūtas nekas kā iegūt shot. Ja jūs patiešām bail no adatām, jūs, iespējams, joprojām vēlēsieties nodot tetovējumu. Bet, ja jūs iedomājieties tetovējuma sajūtu kā līdzīgu tam, kā jūtas, kad māsa piesaista asinis, tas tā nav. Tattoo adata neiet ļoti dziļi ādā, piemēram, šāviens, bet tas nenozīmē, ka tas ir bez sāpēm. Reāli tas jūtas kā sāpju pieskāriens, kas saistīts ar kaitinošu, intensīvu vibrāciju un sajūtu, ka kāds injicē adatu pāri jūsu ādai. Jo tas ir tieši tas, ko viņi dara.

17. Visticamāk, ka sāpes samazinās pēc apmēram 15 minūtēm. Tavs adrenalīns sāks spēlēties aptuveni šoreiz un palīdzēs pārvaldīt dažas sāpes. Lielākā daļa tetovētāji strādās tikai divu stundu sesijās vienlaikus, tādēļ, ja jums ir ļoti liels dizains, jums būs jāplāno pāris divu nedēļu starplaikiem, vispirms kontūrai un pēc tam ēnojuma pabeigšanai.

18. Lai gan tetovējums ir dziedinošs, tas būs asinis kā izgriezums un justies kā jutīgs pret saules apdegumu. Tiklīdz tas ir pabeigts, tetovējums izskatās perfekti. Pēc pāris dienām tas sāks mazliet izžūt un var mizu, piemēram, saules apdegumu. Jūs arī varētu saņemt dažas ķemmītes, bet ir svarīgi tos neievērot vai arī tie netiks pareizi izārstēti. Pēc divām nedēļām tas viss būtu jāārstē, ja tu to esi noturējusi pareizi un mitrina ar nesaldētu losjonu.

19. Jums nav atļauts būt ūdenī divas nedēļas pēc tam, kad jūsu tetovējums ir pilnībā pabeigts, un jums jāpaliek ārpus saules. Lai tetovējums pilnīgi izārstētu, ir vajadzīgas apmēram divas nedēļas, tādēļ šajā laikā pieskarieties tikai dušām, lai izvairītos no infekcijas, izkļūstiet no savas vannas, jebkuras karstās vannas, baseini, ezeri. Pēc tam, kad jūsu tetovējums ir pilnīgi dziedināts, jums vienmēr būs jācenšas to piesūcināt ar sauļošanās līdzekli, lai novērstu krāsu nojaukšanu un izbalēšanu.

20. Lāzera tetovējums noņemšana sāp sliktāk nekā jebkura veida tetovējums. Ja jūs nevarat izlemt, vai vēlaties tetovējumu, vai ne, pagaidiet. Jūs vienmēr varat to dabūt nākotnē. Bet, ja jūs uzzināsiet, ka pie taviem vēderslēkiem pievilkts spirts, un pēc 10 gadiem nolemj, ka tas bija briesmīgs (lai gan lielisks tajā laikā) ideja, jums ir tikai viena ļoti sāpīga iespēja no tā atbrīvoties: lāzera noņemšana, kas sāp kā ellē un darbojas vislabāk, noņemot melno tinti. Protams, jūs vienmēr varat to noslaucīt ar citu dizainu, taču nav teikts, vai jūsu oriģinālais tetovējums tiks salvējams.

21. Daudzi mākslinieki pieskaras jūsu tetovējumiem uz mūžu. Ja daļa no tā neuzlabojas pareizi vai jums ir kāda krāsa pa ceļu un vēlaties to sazināties, samaksājiet māksliniekam vizīti. Viņš vai viņa būs vairāk nekā priecīgi, lai novērstu jebkādas nepilnības vai nu par brīvu, vai par nominālo maksu.

Autors: Eva Sidorova

Par brīžiem, kad ir nepieciešams izskatīties satriecoši. Kā to panākt? Sazinies ar mani, un mēs kopā to izdarīsim.